Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 284 днів. За цей час ми опублікували 23536 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: Karen Grigorean / Unsplash

Від 24 лютого вартість прибирання вулиць на квадратний кілометр площі виявилася найвищою у Дніпрі. Такі результати дослідження українських обласних центрів, яке провела організація Transparency International Ukraine

«Ті обласні центри, які віддали прибирання на приватний аутсорс, мають “улюблених” підрядників, з якими укладають договори з року в рік — як за результатами публічних торгів, так і за прямими договорами. Майже усі вони пов’язані між собою, принаймні в межах одного міста, та часто мають або мали проблеми із законом. Деякі також пов’язані із кримінальним світом. І це лише результати первинної перевірки», — зауважують автори дослідження.

Львів у лютому-березні прийняв чи не найбільше переселенців і не зупиняв темпи благоустрою. Послуги місто замовляло у 76 виконавців, що коштувало 312 мільйонів гривень, або 400 гривень на одного мешканця за дев’ять місяців.

Міськрада Дніпра користується послугами лише семи підрядників, яким за дев’ять місяців заплатили понад 400 мільйонів гривень.

Харків замовляє послуги за допомогою трьох комунальних підприємств й однієї приватної компанії. Обстріли та наступ російських військ вплинули на те, що у квітні й травні Харків не оплачував послуги з прибирання, але з червня відновив процес.

У Чернігові вулиці доглядають виключно комунальники. 

У Києві дорогами й вулицями опікується Київавтодор, який повідомив TI, що видатки на прибирання цьогоріч склали 784,4 мільйона гривень.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button