Українські банки запровадили «банкоматний роумінг». Що це значить?
Наразі до «банкоматного роумінгу» долучилися понад десять банків.
Наразі до «банкоматного роумінгу» долучилися понад десять банків.
Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 297 днів. За цей час ми опублікували 26302 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
Стати членом Товариства | Хто ми такі?
Найбільші українські банки запровадили «банкоматний роумінг» — можливість користуватися банкоматом іншого банку як банкоматом свого банку й, відповідно, знімати готівку без комісії, повідомив в ефірі Українського радіо заступник голови НБУ Олексій Шабан.
«Ідея полягає в тому, що банки встановлюють єдині розширені ліміти та скасовують додаткові комісії на зняття готівки власниками карток інших банків у власних банкоматах. Ліміт може бути 10–20 тисяч гривень», — пояснює він.
Наразі до «банкоматного роумінгу» долучилися понад десять банків.
Банківська система готується до роботи в умовах повного блекауту. За словами Шабана, створюють мережу «Банк незламності» або power banking. Йдеться про мережу банків, забезпечених генераторами. Наразі до неї входить приблизно 800 відділень, перелік яких можна знайти на сайті nezlamnist.gov.ua.
Водночас посадовець порадив українцям мати певний запас готівки на декілька днів.
Зараз банки працюють над рішеннями, які дадуть змогу терміналам працювати навіть в умовах зникнення мобільного зв’язку ― через дротовий зв’язок.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті