Італійські архітектори працюють над генпланом відновлення Миколаєва
Триває опитування жителів міста, й уже відомі його проміжні результати.
Триває опитування жителів міста, й уже відомі його проміжні результати.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 121 днів. За цей час ми опублікували 24983 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Італійська архітектурна студія One Works працює над генпланом відбудови Миколаєва після війни. Також до проєкту долучилися фахівці Фонду Нормана Фостера та інші іноземні експерти, повідомляє пресслужба міськради.
Для Миколаєва визначили шість основних напрямків планування:
Триває опитування жителів опитують щодо генерального плану міста. Наразі архітектори One Works підготували проміжний аналіз відповідей.
Так, найбільше миколаївці задоволені якістю житла — це вказали 70% людей, що заповнили анкету. Понад 56% задоволені районом свого проживання. Серед таких найбільше жителів Центрального району.
Мешканці Корабельного мікрорайону не задоволені транспортом. Водночас вони найбільше задоволені організацією вивезення сміття.
Найбезпечніше почуваються жителі Центрального району, найгірше оцінили рівень безпеки — жителі Корабельного та Інгульського.
Найболючішим питанням миколаївці вважають стан вулиць і тротуарів, особливо в Інгульському районі. Понад половину респондентів не задовольняє доступ до набережних річок, а також стан зелених зон і публічних просторів.
Архітектори та залучені спеціалісти відберуть пілотні проєкти з таких стратегічних напрямків:
Читайте також: Як може виглядати головна площа Миколаєва після перемоги? (фото)
У міськраді зазначають, що Миколаїв став першим серед українських міст, де створюють базу даних про пошкодження в геоінформаційній системі містобудівного кадастру. Для цього використовували супутникові знімки, проводили комісійне обстеження руйнувань на місцях та складали акти.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті