Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 122 днів. За цей час ми опублікували 24983 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: Суспільне Харків

У будівлі Харківської обласної держадміністрації провели консерваційні роботи, влада планує зберегти історичну цінність цієї будівлі. Про це повідомив начальник обласної військової адміністрації Олег Синєгубов у коментарі «Укрінформу».

«Наразі ми можемо вести мову про те, щоби зберегти те, що можна зберегти. Тому ми зробили ряд консерваційних заходів для того, щоб не відбулися подальші руйнування, враховуючи можливі опади і те, що там немає даху чи вікон. Далі будемо робити експертизу, будемо робити проєкт», – повідомив він.

Читайте також: У мережі вже з’являються ескізи «покращення» Харківської ОДА. Чи потрібно змінювати фасад? (фото)

Синєгубов зазначив, що влада планує зберегти історичну цінність цієї будівлі, фасадну частину, але всередині потрібно буде будувати «абсолютно нову будівлю за сучасними технологіями, бо конструктив дуже сильно постраждав».

Першого березня 2022 року в облдержадміністрацію на вулиці Сумській влучили дві російські ракети. На час вибухів у будівлі знаходилися представники територіальної оборони, військові та волонтери. Розбір завалів тривав понад три тижні. У результаті загинули 29 осіб.

У червні Синєгубов розповів, що, згідно висновків експертів, будівля відновленню не підлягає.

Будинок рад у Харкові є пам’яткою архітектури. Будівлю побудували в 1954 році в стилі сталінського ампіру за проєктом Веніаміна Костенка та Володимира Орєхова.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button