Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: facebook/maks.kozytskyy

У Червонограді на Львівщині переобладнали гуртожиток гірничо-економічного коледжу під житло для переселенців. Вже завершили ремонт і закупили необхідну побутову техніку, повідомив голова обласної військової адміністрації Максим Козицький.

Гуртожиток відремонтували у межах програми реалізації пріоритетних інфраструктурних проєктів у Львівській області. За 20 млн гривень у будівлі відремонтували покрівлю, замінили віконні блоки, провели внутрішні оздоблювальні роботи на трьох поверхах, встановили дверні блоки й обладнання, замінили систему водопостачання і водовідведення, електропостачання та опалення, облаштували вхід і хол. Відремонтовано 55 кімнат, де житимуть 225 внутрішніх переселенців.

З обласного бюджету на цей проєкт скерували 13 млн гривень, решта – це кошти Малопольського воєводства Республіки Польща та місцевого бюджету.

Частину техніки та меблів для кімнат надали благодійні організації World Vision International, CORE Шона Пенна, Допоможемо разом, Aгентство ООН у справах біженців в Україні, а також ІТ-компанія EPAM Ukraine і польський холдинг готельний. Ще частину необхідного привезуть невдовзі.

Читайте також: У Народному домі на Львівщині облаштували житло для переселенців (фото)

Цей матеріал створено Хмарочосом за підтримки ІСАР Єднання у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку. Зміст матеріалу не обов’язково відображає погляди ІСАР Єднання, погляди Агентства США з міжнародного розвитку або Уряду США.

Цей матеріал не вийшов би без підтримки членів нашого Товариства.
Зараз для сталої роботи видання ми шукаємо 1000 нових учасників спільноти, а в обмін на вашу участь пропонуємо цікаві бонуси!
всього від 100 грн/місяць!

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button