На Львівщині завершили ремонт гуртожитку для переселенців. Як він виглядає?
У гуртожитку відремонтували 55 кімнат, де житимуть 225 внутрішніх переселенців.
У гуртожитку відремонтували 55 кімнат, де житимуть 225 внутрішніх переселенців.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24975 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
У Червонограді на Львівщині переобладнали гуртожиток гірничо-економічного коледжу під житло для переселенців. Вже завершили ремонт і закупили необхідну побутову техніку, повідомив голова обласної військової адміністрації Максим Козицький.
Гуртожиток відремонтували у межах програми реалізації пріоритетних інфраструктурних проєктів у Львівській області. За 20 млн гривень у будівлі відремонтували покрівлю, замінили віконні блоки, провели внутрішні оздоблювальні роботи на трьох поверхах, встановили дверні блоки й обладнання, замінили систему водопостачання і водовідведення, електропостачання та опалення, облаштували вхід і хол. Відремонтовано 55 кімнат, де житимуть 225 внутрішніх переселенців.
З обласного бюджету на цей проєкт скерували 13 млн гривень, решта – це кошти Малопольського воєводства Республіки Польща та місцевого бюджету.
Частину техніки та меблів для кімнат надали благодійні організації World Vision International, CORE Шона Пенна, Допоможемо разом, Aгентство ООН у справах біженців в Україні, а також ІТ-компанія EPAM Ukraine і польський холдинг готельний. Ще частину необхідного привезуть невдовзі.
Читайте також: У Народному домі на Львівщині облаштували житло для переселенців (фото)
Цей матеріал створено Хмарочосом за підтримки ІСАР Єднання у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку. Зміст матеріалу не обов’язково відображає погляди ІСАР Єднання, погляди Агентства США з міжнародного розвитку або Уряду США.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті