Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: facebook.com/drikondratova

В умовах війни жінки народжують дітей з патологіями, що їх молодші лікарі до того навіть не бачили, йдеться у матеріалі BBC News Україна про роботу пологових будинків Харкова.

Так, з початком війни кількість пацієнток Харківського регіонального перинатального центру зменшилася втричі. Натомість зросла кількість важких випадків. 

Молоді лікарі стикаються з такими патологіями, про які дізнавалися лише з медичних посібників. Більшість пацієнток з ускладненнями — це ті, хто перебував на окупованих територіях без належного супроводу лікарів та необхідних медикаментів.

«Майже кожна вагітна з окупованих територій має важку анемію, тому що вони не харчувалися достатньо. Жінки мають такі інфекційні ускладнення, які вражають плід, і дитина народжується з такою патологією, яку за 10 років до того ніхто з нас не бачив вже», — пояснює директорка центру Ірина Кондратова.

У березні минулого року футболіст Девід Бекхем передав Кондратовій на добу свою інстаграм-сторінку, аби лікарка розповіла світу про порятунок новонароджених під російськими обстрілами.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button