У Києві завершили відновлення 11 із 17 багатоповерхівок, пошкоджених російськими ракетами
Цього року відновлять ще шість будинків – на це з бюджету міста виділили майже 160 млн гривень.
Цього року відновлять ще шість будинків – на це з бюджету міста виділили майже 160 млн гривень.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
У Києві минулого року відновили 11 із 17 житлових багатоповерхових будинків, які зазнали найбільших пошкоджень внаслідок російських обстрілів. Про це повідомляє КМДА.
Експерти встановили 17 найбільш пошкоджених серед житлових багатоповерхівок. 2022 року на технічну експертизу та відновлення цих будинків із бюджету Києва виділили 407,5 млн гривень. Хмарочос писав про відновлення будинків у Шевченківському та Святошинському районах, на Позняках та Оболоні.
Ще в шести багатоповерхових будинках відновлювальні роботи заплановано завершити у першому півріччі цього року. На це у міському бюджеті передбачено 159,5 млн гривень. Ідеться про будинки, розташовані за адресами: вулиця Глибочицька, 13, секція 7; вулиця Глибочицька, 13, секція 3; проспект Свободи 8/28; вулиця Межова, 24; вулиця Межова, 26; вулиця Остапа Вишні, 7.
Крім того, у 2022 році з резервного фонду Державного бюджету для ліквідації наслідків бойових дій у столиці виділили 200 млн гривень, з яких минулого року витратили 111,1 млн гривень.
Також станом на початок січня 2023 року у Києві відновлено 121 зі 145 об’єктів соціальної інфраструктури, пошкоджених внаслідок бойових дій. Зокрема, відремонтовані 47 шкіл, 28 дитячих садочків та 46 інших об’єктів, серед яких заклади охорони здоров’я, соціального захисту, культури, спорту та професійної освіти. З бюджету міста Києва на ці роботи у 2022 році було спрямовано 212,6 млн гривень, а також власні кошти закладів і комунальних підприємств, благодійні внески.
Читайте також: Щасливий фінал: киянка повертається в квартиру, в яку навесні влучив ворожий снаряд
Цього року відновлювальні роботи заплановано продовжити у закладі дошкільної освіти комплексного типу № 435 у Подільському районі, у Національному музеї «Київська картинна галерея» та у Національному музеї мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків, у Музеї видатних діячів української культури Лесі Українки, Миколи Лисенка, Панаса Саксаганського, Михайла Старицького , а також у Київській муніципальній академії естрадного та циркового мистецтва на вулиці Жилянській. З міського бюджету на ремонт виділили 57,6 млн гривень.
Цей матеріал створено Хмарочосом за підтримки ІСАР Єднання у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку. Зміст матеріалу не обов’язково відображає погляди ІСАР Єднання, погляди Агентства США з міжнародного розвитку або Уряду США.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті