Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: Redd F / Unsplash

54% українських освітян перебувають у стані професійного вигорання, а 75% школярів мають прояви стресу. Такими є результати опитування GoGlobal, що проводилося у листопаді-грудні 2022 року.

Так, вчителі помічають в учнів тривожність і стурбованість, відсутність мотивації до навчання, апатія та байдужість, а також розгубленість і неуважність. Серед інших проявів — діти швидко подорослішали в теперішніх умовах, стали серйозними та відповідальними.

У стресі перебувають і самі освітяни: 80% опитаних говорять про зростання завантаженості. 54% відчували на собі стан професійного вигорання. 46% вчителів визначили психологічну підтримку потребою номер один для власної школи.

Навчальний процес повністю або переважно онлайн відбувається у 41% шкіл. У 30% навчання проводять переважно або повністю офлайн.

При офлайн-навчанні вчителі найчастіше стикаються з неможливістю повноцінного проведення уроків через повітряні тривоги та відключення світла — ці проблеми актуальні для 85% опитаних. Серед інших проблем — комфорт у навчальному закладі, наявність постійного опалення, води, обладнання та матеріалів.

Читайте також: У Києві вчителька проводила урок навприсідки просто на вулиці (відео)

Нотомість 71% вчителів, які працюють онлайн, скаржаться на відсутність інтернету.

GoGlobal проводить пілотну програму в одному з регіоні, де опрацьовують каскадні тренінги з психоемоційної підтримки. Однак рівень охоплення такими ініціативами має бути загальнонаціональним.

Цей матеріал не вийшов би без підтримки членів нашого Товариства.
Зараз для сталої роботи видання ми шукаємо 1000 нових учасників спільноти, а в обмін на вашу участь пропонуємо цікаві бонуси!
всього від 100 грн/місяць!

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button