Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 123 днів. За цей час ми опублікували 24984 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: Redd F / Unsplash

54% українських освітян перебувають у стані професійного вигорання, а 75% школярів мають прояви стресу. Такими є результати опитування GoGlobal, що проводилося у листопаді-грудні 2022 року.

Так, вчителі помічають в учнів тривожність і стурбованість, відсутність мотивації до навчання, апатія та байдужість, а також розгубленість і неуважність. Серед інших проявів — діти швидко подорослішали в теперішніх умовах, стали серйозними та відповідальними.

У стресі перебувають і самі освітяни: 80% опитаних говорять про зростання завантаженості. 54% відчували на собі стан професійного вигорання. 46% вчителів визначили психологічну підтримку потребою номер один для власної школи.

Навчальний процес повністю або переважно онлайн відбувається у 41% шкіл. У 30% навчання проводять переважно або повністю офлайн.

При офлайн-навчанні вчителі найчастіше стикаються з неможливістю повноцінного проведення уроків через повітряні тривоги та відключення світла — ці проблеми актуальні для 85% опитаних. Серед інших проблем — комфорт у навчальному закладі, наявність постійного опалення, води, обладнання та матеріалів.

Читайте також: У Києві вчителька проводила урок навприсідки просто на вулиці (відео)

Нотомість 71% вчителів, які працюють онлайн, скаржаться на відсутність інтернету.

GoGlobal проводить пілотну програму в одному з регіоні, де опрацьовують каскадні тренінги з психоемоційної підтримки. Однак рівень охоплення такими ініціативами має бути загальнонаціональним.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button