Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 296 днів. За цей час ми опублікували 26300 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: Daria Volkova / Unsplash

Кіловат електроенергії від генератора коштує для магазинів у середньому у 4-5 разів дорожче, ніж від мережі. Попри це мережі поки вирішили не підвищувати ціни на товари, йдеться у матеріалі The Page.

Наприкінці 2022 року генератори встановили 96% гіпермаркетів, 65% мінімаркетів та 46% супермаркетів, згідно з опитуванням Асоціації ритейлерів України.

Маленькі магазини виявилися гнучкішими завдяки невеликим площам. Щодо гіпермаркетів, то вони встигли оперативніше подбати про автономне живлення.

Деякі торгові точки не потребують генераторів, бо в районах, де вони розміщені, немає відключень.

Загалом кіловат від генератора коштує у середньому у 4-5 разів дорожче, ніж від мережі, а в деяких ритейлерів — навіть у 6 разів.

Для прикаладу, магазини SPAR та «Наш Край» у середньому споживають 30-40 кВт. Забезпечити роботу на повну потужність було б дуже дорого. Тому в мережах розрахували мінімум споживання, що забезпечує каси та часткове освітлення. Це потребує 5,5 кВт електроенергії для маленьких магазинів і 8-10 кВт для більших об’єктів.

У мережах повідомили, що кіловат від бензогенератора коштує вп’ятеро дорожче, а від дизель-генератора — вчетверо дорожче, ніж від електричної мережі.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button