Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 294 днів. За цей час ми опублікували 23609 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: Scott Webb

Хмельницька міськрада у співпраці з Європейським Союзом планує збудувати в місті новий мікрорайон з соціальним житлом. За словами мера Олександра Симчишина, будівництво профінансують західні партнери, а від міськради вимагають лише підвести всі комунікації, пише Zaxid.net.

Поки невідомо, скільки саме будинків зведуть, але якщо все піде за планом, то будівництво розпочнуть вже у травні-червні. Житло буде у комунальній власності і не підлягатиме приватизації.

За його словами, наразі у місті та в навколишніх селах проживають близько 25 тисяч внутрішніх переселенців, з них в черзі на соціальне житло перебуває 241 сім’я. Щоб забезпечити родини квартирами, міськрада розглядає будівництво нового мікрорайону між мікрорайоном Гречанани та село Олешин за грантові гроші ЄС.

«Місто відповідає у цьому проєкті за підведення комунікацій (підводимо воду, каналізацію, організовуємо систему теплопостачання, будуємо окрему котельню). Також відводимо земельну ділянку, а Європейський Союз фінансує будівництво», – пояснив умови проєкту Симчишин.

Крім цього, для забезпечення переселенців житлом міськрада займається реконструкціями вже існуючих будівель. Йдеться, зокрема, про приміщення на вулиці Інститутській, 12/1 і Кам’янецькій, 74, де приміщення були нежитлові, але вони переведені у статус житлових. Це будуть смарт-кімнати гуртожиткового типу для близько 230 людей. Роботи виконуються за грантові кошти Євросоюзу, які не потрібно повертати.

Хмарочос писав, що сім гектарів на вулиці Лазурній у Полтаві забудують багатоквартирним житлом для переселенців.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button