Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 275 днів. За цей час ми опублікували 23472 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото з відкритих джерел

Нові будинки в українським містах витримають сейсміку мінімум до семи балів, стверджує інженер Дмитро Макагон.

Згідно з картою, якою користуються інженери при розрахунку конструкцій будинків і споруд, нові будинки в Києві витримають землетрус у п’ять балів, Одесі – сім балів, Львові – шість балів. Водночас можуть не витримати старі та аварійні будівлі.

Україна розташована на північній окраїні сейсмоактивного поясу, на якому стався руйнівний землетрус у Туреччині. Заступник директора Інституту геофізики Національної академії наук України Олександр Кендзера заявив, що наразі найпотужніші землетруси можливі на південному заході Одеської області.

За даними сайту Volcanodiscovery, за останні 24 години у світі сталося понад тисячу землетрусів. Внаслідок землетрусів у Туреччині та Сирії загинули понад чотири тисячі людей.

Зранку шостого лютого цього року, як повідомляв Головний центр спеціального контролю, в районі села Коболчин, Дністровського району, Чернівецької області, стався землетрус 3,1 бали за шкалою Ріхтера. Третього січня підземні поштовхи 3,8 бала зафіксували на Закарпатті в районі міста Іршава, на глибині шість кілометрів.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button