Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 286 днів. За цей час ми опублікували 23548 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: kyivcity.gov.ua

На 18 підземних станціях київського метрополітену встановили додаткові модульні лави, які будуть використовуватися під час повітряних тривог. Про це повідомляє КМДА.

У повідомленні йдеться, що завдяки підтримці партнерів, в рамках пілотного проєкту, 18 підземних станцій облаштовано додатковими модульними лавами. Кошти підприємства «Київський метрополітен» до реалізації цього проєкта не залучались.

Сидіння розраховане на чотирьох людей. Крім того, у випадку тривалої повітряної тривоги або ж роботи підземних станцій винятково в режимі укриття лави трансформуються в ліжка.

Сидіння розмістили на станціях: «Академмістечко», «Шулявська», «Політехнічний інститут», «Вокзальна», «Університет», «Театральна», «Хрещатик», «Голосіївська», «Деміївська», «Палац Україна», «Олімпійська», «Площа Льва Толстого», «Тараса Шевченка», «Сирець», «Лук’янівська», «Кловська», «Дружби народів», «Позняки», «Харківська».

Проєкт реалізовано за підтримки посольства України в Латвії, LITUA kartu, Latvijas Finieris, конфедерації українців Латвії  «ВІЧЕ».

Петиція про встановлення додаткових сидінь в метро минулого року набрала понад тисячу голосів, але місцева влада її відхилила. У відповіді йдеться, що додаткові лави можуть створювати перешкоди для руху пасажирів, їх евакуації в разі виникнення надзвичайних ситуацій і безпеки.

Водночас мер Віталій Кличко пообіцяв розглянути можливість розміщення додаткових лав на станціях метрополітену в разі розробки нових індивідуальних архітектурно-планувальних рішень станцій.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button