Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 123 днів. За цей час ми опублікували 24984 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: Krišjānis Kazaks

Сейм Латвії одноголосно ухвалив поправки до закону про підтримку цивільного населення України, згідно з якими українському уряду дозволили передавати машини, вилучені у п’яних водіїв. Про це повідомляє видання Delfi.

У Сеймі нагадали, що зараз можуть продавати конфісковані у пʼяних водіїв машини, здавати на переробку або розбирати на запчастини. «Однак за нинішніх умов вони були б корисною підтримкою для народу України», заявив голова Комісії з оборони Раймонд Бергманіс. Рішення про передачу цих машин у кожному конкретному випадку ухвалюватиме Кабінет міністрів.

У поліції країни пояснили, що щодня у нетверезих водіїв конфісковують багато транспортних засобів. Дані свідчать про невелике покращення, але показники водіння в нетверезому стані в Латвії одні з найгірших у Європі.

Коаліція у Сеймі Латвії раніше досягла домовленості про те, що автомобілі, конфісковані у п’яних водіїв, можуть бути передані для потреб української армії.

Ідея виникла на основі волонтерського руху Twitter convoy for Ukraine, завдяки якому в Україну передали майже тисячу автомобілів, пише Business Insider. Процес передачі планують налагодити через цю організацію, яка співпрацює з урядом України.

Пропозиція з’явилася після змін у кримінальному кодексі Латвії наприкінці минулого року, які посилили покарання за водіння в нетверезому стані. Згідно з законом, автомобілі можуть бути конфісковані державою, якщо зафіксований рівень сп’яніння водія перевищує 1,5 проміле – 0,15% алкоголю в крові.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button