Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Перед початком сезону фахівці компанії «Чисте повітря» нагадують, чому важливо вчасно проводити дозаправку кондиціонера холодоагентом. Подробиці можете дізнатись за посиланням на сайті Компанії (https://www.chistyj-vozduh.kiev.ua/uk/offers/zapravka-kondiczionera/). А наразі коротка інформація.

Однією з умов ефективної роботи будь-якої спліт-системи є наявність достатньої кількості холодоагенту в трубках кондиціонуючого контуру. У побутових та промислових кондиціонерах як охолоджуючий елемент найчастіше використовується фреон марок R22 або R410. Це рідка або газоподібна пожежобезпечна субстанція, без кольору та запаху. У процесі експлуатації кліматичної системи відбувається природний витік фреону, що зумовлено технічними характеристиками приладу. У нормі вважається річна втрата фреону до 8 -10% залежно від умов експлуатації кондиціонера. Дозаправка або повна заправка необхідна за наявності таких симптомів, як:

• Кондиціонер почав голосно працювати;

• Споживає більше електроенергії;

• Довго охолоджує (або нагріває) повітря;

• З внутрішнього блоку виділяється конденсат;

• З’являється маслянистий наліт на трубопроводах холодоагенту;

• Обмерзання зовнішніх елементів.

Для забезпечення ефективної роботи кондиціонера не рекомендується проводити заправку фреоном самостійно, оскільки:

• попередньо спеціаліст проводить повну діагностику приладу, проводить виміри робочого тиску, перевіряє герметичність трубок та з’єднань, і – головне !!! – усуває причини підвищеного витоку фреону;

• однією з причин посилення витоку фреону можуть бути мікротріщини трубок, які без спеціального обладнання виявити неможливо. За наявності такого дефекту після самостійного заправлення фреон витікає дуже швидко і кондиціонер знову працює на зношування;

• фахівець проводить тест на герметичність всіх трубок і з’єднань закритого контуру за допомогою спеціального обладнання, залишивши всередині контуру вакуум не менше ніж на 10-15 хв, виробляє повне та якісне осушення деталей всієї спліт-системи, що точно визначає необхідний обсяг фреону;

• при самостійному заправленні дуже складно проконтролювати рівень тиску в системі, низький або високий тиск можуть спричинити перегрів і таку поломку, що доведеться змінювати всю кліматичну систему. Та й закачати газ самостійно, без наявності дорогого обладнання, неможливо.

Економія на виклику майстра для дозаправки кондиціонера дуже сумнівна і може призвести до більших витрат.

Заправка кондиціонера фреоном повинна проводитися на регулярній основі – тільки в цьому випадку можна досягти безперебійної та ефективної роботи кондиціонера. Щоб виключити ризики та реально заощадити – звертайтеся до професіоналів.

Цей матеріал не вийшов би без підтримки членів нашого Товариства.
Зараз для сталої роботи видання ми шукаємо 1000 нових учасників спільноти, а в обмін на вашу участь пропонуємо цікаві бонуси!
всього від 100 грн/місяць!

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button