Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 284 днів. За цей час ми опублікували 23536 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Модель поселення на 10 будинків в селі Усівка. Візуалізація: facebook/vsimdimua

Благодійний проєкт «Всімдім» надає тимчасове житло та комплексну програму адаптації, інтеграції та працевлаштування для родин, які втратили оселю під час війни.

Їхня місія – створити новий ефективний підхід впровадження комплексної програми адаптації для родин ВПО та родин з прифронтових та фронтових територій, які втратили житло та отримали травму війни.

Програма включає:

  • гідне тимчасове житло;
  • стабілізацію психічного здоров’я;
  • психосоціальну підтримку;
  • допомогу у працевлаштуванні;
  • інтеграцію у нові громади.

Організація створює генплан першого поселення у селі Усівка, Згурівської громади на Київщині. Вони отримали від громади актуальні вакансії і хочуть знайти зацікавлені родини. Програма триватиме шість місяців. Протягом цього терміну родини безкоштовно проживатимуть у тимчасовому житлі проєкту «Всімдім». З вакансіями можна ознайомитися за посиланням.

Для участі у програмі адаптації потрібно заповнити анкету до 13 березня.

Цей матеріал створено Хмарочосом за підтримки ІСАР Єднання у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку. Зміст матеріалу не обов’язково відображає погляди ІСАР Єднання, погляди Агентства США з міжнародного розвитку або Уряду США.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button