11-12 березня на базі Київської школи економіки пройде Школа стійкості університетів, на якій українські заклади вищої освіти ділитимуться досвідом виживання від час війни.
Школу включатиме серію мозкових штурмів у форматі «світового кафе», а також відкриті дискусії за участі представників університетів.
Секції «світового кафе»:
Життєдіяльність кампусу. Повернення на кампус після дистанційної освіти ускладнили постійні ракетні обстріли та брак електроенергії. Учасники поділяться новими підходами до управління кампусом і практиками.
Якіснадистанційна освіта. Трансформація силабусів, планів занять, контрольних заходів, перехід в більш інтерактивні формати, онлайн-тренажери, лабораторії та симуляції.
Психічне здоров’я. Як правильно дбати про ментальний добробут в університетській спільноті.
Академічна доброчесність. Розвиток технологій, зокрема поява чат-боту зі штучним інтелектом створює нові виклики, на які потрібно шукати відповіді.
Міжнародні партнери. Завдання, що стоять перед українськими університетами — сформувати запит, збудувати довіру та знайти зони, де допомога міжнародної спільноти буде найбільш ефективною.
Тематика панельних дискусій:
Стійкі університети. Як зробити життєстійкість частиною інституційної культури університету. Як виглядає лідерство і система управління в стійкому університеті.
Суспільно відповідальні університети. Як українські університети мають змінювати наше суспільство для відновлення країни.
Відтік мізків і роль університетів у припливі талантів в Україну. Роль університетів у поверненні талановитих українців додому і залученні іноземців до процесу відновлення України.
Учасники Школи стійкості університетів:
Київська школа економіки
Український католицький університет
Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Національний технічний університет «Дніпровська політехніка»
Національний університет водного господарства та природокористування
Сумський державний університет
Львівська національна академія мистецтв
Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка
Приазовський державний технічний університет
Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича
Докладніше з програмою можна ознаймитися за посиланням, а зареєструватися — тут. Місце проведення — вулиця Миколи Шпака, 3.
Другий день заходу транслюватимуть 12 березня на Facebook-сторінці Київської школи економіки.
Цей матеріал не вийшов би без підтримки членів нашого Товариства.
Зараз для сталої роботи видання ми шукаємо 1000 нових учасників спільноти, а в обмін на вашу участь пропонуємо цікаві бонуси!
Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» всього від 100 грн/місяць!
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті