Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 297 днів. За цей час ми опублікували 26304 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: Oleg Bilyk / Unsplash

Кияни підтримали другу петицію проти зупинки громадського транспорту під час повітряних тривог у Києві. Це звернення набрало понад 7 200 голосів із шести тисяч необхідних.

«Люди не можуть доїхати, банально, з роботи додому або навпаки. А якщо тривога більше однієї години, то шо людям робити?! Якщо метро в Києві не всюди є, — пояснює автор петиції Михайло Куценко. — Це невигідно і самому Київпастрансу, який отримує збитки, коли працюють маршрутки та міська електричка».

Зараз на сайті міськради є й інші петиції з такою ж вимогою, і їх також активно підписують.

«Будь-ласка, спробуйте пересісти зі службових автомобілів на громадський транспорт і дістатися на роботу під час повітряної тривоги», — звертається до київських посадовців Тамара Луцук, під петицією якої підписалися майже 3 700 людей.

Костянтин Байлов, чия петиція набрала приблизно стільки ж підписів, зауважує, що коли під час тривог стоїть громадський транспорт, маршрутки продовжують курсувати. На його думку, це заслуговує на увагу правоохоронних органів. Зупинки транспорту він також пропонує скасувати.

У серпні петиція про скасування зупинки транспорту під час тривог набрала необхідні голоси лише за тиждень. Мер Києва Віталій Кличко її відхилив. Водночас комісії Київради з питань ЖКГ та транспорту підтримали петицію.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button