Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24981 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: Oleg Bilyk / Unsplash

Кияни підтримали другу петицію проти зупинки громадського транспорту під час повітряних тривог у Києві. Це звернення набрало понад 7 200 голосів із шести тисяч необхідних.

«Люди не можуть доїхати, банально, з роботи додому або навпаки. А якщо тривога більше однієї години, то шо людям робити?! Якщо метро в Києві не всюди є, — пояснює автор петиції Михайло Куценко. — Це невигідно і самому Київпастрансу, який отримує збитки, коли працюють маршрутки та міська електричка».

Зараз на сайті міськради є й інші петиції з такою ж вимогою, і їх також активно підписують.

«Будь-ласка, спробуйте пересісти зі службових автомобілів на громадський транспорт і дістатися на роботу під час повітряної тривоги», — звертається до київських посадовців Тамара Луцук, під петицією якої підписалися майже 3 700 людей.

Костянтин Байлов, чия петиція набрала приблизно стільки ж підписів, зауважує, що коли під час тривог стоїть громадський транспорт, маршрутки продовжують курсувати. На його думку, це заслуговує на увагу правоохоронних органів. Зупинки транспорту він також пропонує скасувати.

У серпні петиція про скасування зупинки транспорту під час тривог набрала необхідні голоси лише за тиждень. Мер Києва Віталій Кличко її відхилив. Водночас комісії Київради з питань ЖКГ та транспорту підтримали петицію.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button