Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 122 днів. За цей час ми опублікували 24983 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: facebook.com/eefund.ukraine

В Ірпені відновили два житлові комплекси, пошкоджені під час російського наступу на Київ, — «Затишний» та «Ново-Оскольський», повідомляє Міністерство інфраструктури.

Це перші житлові будинки, відновлені в рамках програми ВідновиДІМ, що фінансується Євросоюзом. Зокрема, на відновлення цих житлових комплексів ЄС виділив 12,5 мільйона гривень. 

Співвласники подали заявку на участь в програмі в листопаді 2022 року, а вже через два місяці змогли повернутись у відновлені домівки.

У ЖК відремонтували фасади, встановили нові вікна, відновили інженерні системи, покращили енергоефективність.

«У рамках відбудови ми повинні зробити житлову інфраструктуру якіснішою, безпечнішою та енергоефективнішою, ніж вона вона була раніше», — зазначив заступник міністра інфраструктури Олександр Бутенко.

Програму «ВідновиДІМ» запустили торік у листопаді. Наразі надійшло близько 70 заявок.

Взяти участь можуть ОСББ будинків Києва, Київської, Житомирської, Сумської, Чернігівської, Миколаївської та Дніпропетровської областей.

Програма фінансує закупівлю 100% будівельних робіт та матеріалів, необхідних для відновлення. Мінімальний розмір гранту на один об’єкт — 7,2 мільйона гривень. 

Загалом, на цю програму Європейський Союз виділив 25 мільйонів євро, це майже мільярд гривень.

Цей матеріал створено Хмарочосом за підтримки ІСАР Єднання у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку. Зміст матеріалу не обов’язково відображає погляди ІСАР Єднання, погляди Агентства США з міжнародного розвитку або Уряду США.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button