Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 119 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: КМВА

КМВА повідомила, що новий пілотний проєкт організації «пунктів незламності» в автобусі пройшов успішне тестування.

Його створили на базі двосекційного автобусу «Мерседес», який розрахований на понад 100 людей. Транспорт забезпечений автономним електроживленням, опаленням з термічним захистом вікон, супутниковим інтернетом, водою, гарячими напоями, медичним обладнанням для першої допомоги.

Автобус може безперервно функціонувати як пункт незламності понад три доби – для цього його спеціально переобладнали в Німеччині і нещодавно передали Києву.

«Нам потрібно дивитися у майбутнє. Ми повинні бути готовими до різних сценаріїв. Взимку ми наростили потужну систему пунктів незламності. Зараз переважна більшість таких стаціонарних пунктів будуть переведені “сплячий режим”. Тобто, у разі потреби швидко повернуться до виконання своєї функції, а поки розвантажать приміщення для повноцінної реалізації своїх безпосередніх завдань», – повідомив Сергій Попко, начальник КМВА.

За даними КМДА, у період російських атак на енергоінфраструктуру та відключень світла «пункти незламності» в Києві відвідали лише декілька тисяч людей.

На початок лютого у Києві працювало 868 «пунктів незламності», за даними Міністерства інфраструктури. У листопаді в Офісі президента критикували мера Віталія Кличка за те, що не всі позначені на картах пункти доступні.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button