Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 296 днів. За цей час ми опублікували 26302 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: Денис Шмигаль

Світовий банк збільшив оцінку потреб України у коштах на відновлення та реконструкцію до 411 мільярдів доларів. Про це повідомляє Bloomberg.

СБ зробив розрахунки на основі збитків, завданих протягом першого року повномасштабної війни. 411 млрд доларів  – це 2,6 прогнозованих ВВП України на 2022 рік. За даними експертів, війна підштовхнула 7,1 млн людей до бідності та відкинула назад 15 років прогресу в розвитку. 

У вересні торік підрахували 349 млрд доларів збитків впродовж перших трьох місяців війни. У Світовому банку зазначають, що збитки не зросли настільки, наскільки можна було очікувати після цих трьох місяців.

Це пов’язують з тим, що найбільша інтенсивність бойових дій залишається обмежена районами, які вже зазнали суттєвих руйнувань. Крім того, деякі потреби країни вже були задоволені урядом за міжнародної підтримки.

Читайте також: В Україні вже готуються до майбутньої відбудови міст. За якими правилами це має відбуватись?

Цей матеріал створено Хмарочосом за підтримки ІСАР Єднання у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку. Зміст матеріалу не обов’язково відображає погляди ІСАР Єднання, погляди Агентства США з міжнародного розвитку або Уряду США.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button