Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 295 днів. За цей час ми опублікували 23627 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: Денис Шмигаль

Світовий банк збільшив оцінку потреб України у коштах на відновлення та реконструкцію до 411 мільярдів доларів. Про це повідомляє Bloomberg.

СБ зробив розрахунки на основі збитків, завданих протягом першого року повномасштабної війни. 411 млрд доларів  – це 2,6 прогнозованих ВВП України на 2022 рік. За даними експертів, війна підштовхнула 7,1 млн людей до бідності та відкинула назад 15 років прогресу в розвитку. 

У вересні торік підрахували 349 млрд доларів збитків впродовж перших трьох місяців війни. У Світовому банку зазначають, що збитки не зросли настільки, наскільки можна було очікувати після цих трьох місяців.

Це пов’язують з тим, що найбільша інтенсивність бойових дій залишається обмежена районами, які вже зазнали суттєвих руйнувань. Крім того, деякі потреби країни вже були задоволені урядом за міжнародної підтримки.

Читайте також: В Україні вже готуються до майбутньої відбудови міст. За якими правилами це має відбуватись?

Цей матеріал створено Хмарочосом за підтримки ІСАР Єднання у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку. Зміст матеріалу не обов’язково відображає погляди ІСАР Єднання, погляди Агентства США з міжнародного розвитку або Уряду США.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button