Заступник Кличка наполягає, що транспорт має стояти під час тривог
КМДА відхилила дві з трьох петицій, остання досі перебуває на розгляді.
КМДА відхилила дві з трьох петицій, остання досі перебуває на розгляді.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 121 днів. За цей час ми опублікували 24983 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Кияни підписали вже три петиції з проханням дозволити рух громадського транспорту під час повітряних тривог. Дві з них відхилено, третя досі на розгляді. КМДА продовжує наполягати, що автобуси й тролейбуси мають стояти.
Заступник Віталія Кличка Микола Поворозник заявив в ефірі Українського радіо, що переконаний, що пасажири мусять виходити з салону та йти в укриття. Фрагмент аудіозапису опублікувала ініціатива «Пасажири Києва».
Радіоведуча спитала, чому в Києві досі діє це правило, в той час, як нещодавно його скасували у Чернівцях.
«Рішення ухвалене на попередніх етапах, що громадський транспорт зупиняється під час повітряних атак. На моє особисте переконання, під час повітряної тривоги людина має бути в укритті, тому транспорт спинається, щоб люди могли перейти в безпечне для себе місце», — заявив Поворозник.
Перша петиція у серпні набрала необхідні голоси менш як за тиждень — її відхилили.
Ще дві петиції кияни підписали нещодавно. Одну з них вже відхилив директор Департаменту транспортної інфраструктури Руслан Кандибор. Він посилається на рішення Ради оборони Києва й стверджує, що питання не належить до компетенції Дептрансу.
Крім Києва, громадський транспорт під час повітряних тривог зупиняється лише у Хмельницькому та Івано-Франківську.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті