Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 122 днів. За цей час ми опублікували 24984 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: wz.lviv.ua

На території Львівської області планують облаштовувати постійне житло для переселенців замість тимчасових модульних будинків. Про це повідомив заступник директора департаменту економічної політики Львівської ОВА Вадим Табакера, пише Tvoemisto.tv.

Він зазначив, що для місцевих кліматичних умов модульні будинки не надто адаптативне рішення. Наразі розглядається створення проєктів з міжнародною організацією міграції, де традиційне житло будуть викуповувати, будувати чи ремонтувати. Ця організація розглядає містечка, де легко знайти роботу та інтегруватися в життя громади, з точки зору далекої перспективи, додав Табакера.

Реалізація постійного житла суттєво не відрізнятиметься вартістю від тимчасового, але потребуватиме більше часу.

«Реалізація модульних будиночків не вимагає детального плану територій. За одним рішенням чи листом органів місцевого самоврядування можна дозволити відвести ці ділянки по спрощеній процедурі для облаштування тимчасових конструкцій. Вони не є капітальними, тому не потребують розробки містобудівельної документації», – пояснив він.

Для реалізації проєкту на Львівщині вже підготували містобудівельні рішення. У області очікують коштів донорів, щоб розпочати роботи. Такі проєкти вже реалізовують у Добротвірській громаді Червоноградського району та в Дрогобичі. Також планують облаштування постійного житла для переселенців у Червонограді.

Читайте також: Переселенців із містечок у Львові поселили у «зимові будинки» наприкінці зими

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button