Доступновіль: Аlyona Аlyona випустила анімований кліп про безбар’єрність українських міст
«Доступно.UA» розробляє новий проєкт для підтримки маломобільних груп населення.
«Доступно.UA» розробляє новий проєкт для підтримки маломобільних груп населення.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Громадська організація «Доступно.UA» розробляє новий проєкт для підтримки маломобільних груп населення. З нього розпочалася інформаційна кампанія про доступність в містах під час післявоєнної відбудови.
Проєкт має на меті актуалізувати питання доступності просторів, розповісти, як відбудувати Україну комфортною для життя всіх людей. У рамках кампанії разом з артисткою Аlyona Аlyona було створено анімований музичний кліп про безбар’єрність українських міст. Також було створено п’ять постерів, які протягом березня можна було побачити у поїздах Інтерсіті+ та на сітілайтах і метролайтах Києва, які обіцяють скоро ми презентуємо відео-експлейнер.
Автори кампанії хочуть також і достукатися до тих, хто буде відбудовувати та брати участь у розвитку повоєнної України: надати їм актуальну та чітку інформацію про доступність інфраструктури, комерційних та житлових будівель.
«Цей проєкт важливий саме зараз, у нелегкий час для України. Після розпаду “совка” в нас залишилася “спадщина”, не тільки архітектурна, але й ціннісна — у головах чиновників, підрядників і людей, які не в темі. Тому важливо змінювати їхнє сприйняття і будувати доступну зручну Україну для всіх. Зараз багато чого реконструюється, відновлюється, будується. Саме час акцентувати та звертати увагу на проблему доступності, бо війна скоро закінчиться, ми переможемо, а соціальні аспекти важливі вже зараз», — розповідає Дмитро Щебетюк, засновник та ідейний натхненник проєкту.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті