Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: Frédéric Paulussen

Компанія громадського транспорту Брюсселя STIB опублікувала звіт реалізації проєкту Good Move. У ньому зазначено, що трамваї та автобуси змогли скоротити час у дорозі від однієї до п’яти хвилин завдяки покращеному плану руху, пише The Mayor.

За даними міської влади, скорочення часу в дорозі на п’ять хвилин збільшило швидкість пасажирів приблизно на 25%.

План представили у серпні 2022 року. Він мав на меті реорганізувати рух через так званий «п’ятикутник» – це площа в центрі міста, яка є туристичним і транспортним перехрестям. Водночас депутат міськради Барт Дондт запропонував спрямувати рух транспорту подалі від центру міста, підвищивши привабливість району для пішоходів і велосипедистів за рахунок особистого транспорту.

Згідно з офіційною заявою STIB, коли був представлений план Good Move, громадський транспорт мав великі затримки через початковий «хаос» руху. Проте через шість місяців ситуація нормалізувалася.

Зміни пов’язані з тим, що водії адаптують свої маршрути до нової системи, а особливо на популярних дорогах. Перевізник зазначає, що громадський транспорт може отримати додаткові переваги в майбутньому, оскільки автомобільний рух продовжує адаптуватися.

Наприклад, деякі трамваї виграли одну хвилину в ранкову годину пік і дві хвилини в вечірню годину пік. Шість автобусних ліній виграли до п’яти хвилин під час вечірньої години пік залежно від лінії. Для деяких маршрутів це означає 25% скорочення загального часу в дорозі.

Загалом з моменту впровадження плану автомобільний трафік у центрі міста впав приблизно на 19%, тоді як кількість велосипедистів зросла на 23% вранці та на 13% у вечірню годину пік.

Цей матеріал не вийшов би без підтримки членів нашого Товариства.
Зараз для сталої роботи видання ми шукаємо 1000 нових учасників спільноти, а в обмін на вашу участь пропонуємо цікаві бонуси!
всього від 100 грн/місяць!

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button