Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 304 днів. За цей час ми опублікували 26351 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Амбулаторія в Горенці. Фото: greenreconstruction.com

Німецький уряд виділить один мільйон євро на проєкти зеленого відновлення України.

Одним із прикладів такого відновлення стала амбулаторія в Горенці. Тут встановили тепловий насос і гібридну сонячну станцію. Це дозволяє амбулаторії економити до 60% електроенергії та відмовитися від використання газу для опалення. 

Міністр економіки та клімату Німеччини Роберт Габек вважає цей проєкт «дивовижним» тому, що його ініціював не уряд, а громадські організації — Greenpeace CEE, Екодія, Екоклуб та Фонд «Енергетична Дія для України».

Фото: Олексадр Попенко

Інший приклад — встановлення сонячної станції на лікарні у Звягелі на Житомирщині. Сонячну станцію з акумуляторами також облаштували у ліцеї «Мрія» в Ірпені. Подібні проєкти планують реалізувати також у лікарнях Київщини та Чернігівщини. 

«Децентралізація процесу фінансування відновлення є дуже важливою. Швидше та ефективніше надсилати обладнання безпосередньо громадам, — зауважує Денис Цуцаєв, кампейнер Greenpeace СЕЕ. — Ми також сподіваємося, що український уряд включатиме сонячні панелі та теплові насоси до списку екстреної допомоги».

Цей матеріал створено Хмарочосом за підтримки ІСАР Єднання у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку. Зміст матеріалу не обов’язково відображає погляди ІСАР Єднання, погляди Агентства США з міжнародного розвитку або Уряду США.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button