Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24981 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Графічний дизайнер з Гамбургу Ян Каменські на прохання міжнародної організації велосипедного руху BYCS розробив анімаційний ролик Visual Utopia. На відео показано як міг би виглядати безбар’єрний Київ.

Каменські з 2020 року створює короткометражні анімаційні фільми про міста, зручні для людей. Він робив візуальні утопії для Мадриду, Лісабону, Берліну, Брюсселю, Штутгарту, Токіо — загалом понад 20 міст. З ними можна ознайомитися тут.

«Я вірю в силу образів. Важливо побачити, що станеться, якщо ми уявімо вулиці, де переважають автомобілі, на місця, зручні для людей. Мої утопічні анімації – це візуальні аргументи для змін. За допомогою своїх утопій я хочу робити можливості видимими.  Це запрошення замислитись над нашою реальністю, а суспільству подивитися в дзеркало. На першому плані – розширення свідомості, а не тільки здійсненність моїх візій. Хоча я б точно був радий реалізації», – розповів митець.

Створення анімації відбулося за сприяння міжнародної організації BYCS. Велосипедний мер Києва Олексій Хворостенко обрав та зробив фото краєвиду Києва з Поштової площі для Каменські.

BYCS – це всесвітня некомерційна організація, що базується в Амстердамі і підтримує зміни в містах за допомогою велосипедного руху. ​​Ком’юніті налічує 138 велосипедних мерів у 38 країнах.

Читайте також: Доступновіль: Аlyona Аlyona випустила анімований кліп про безбар’єрність українських міст

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button