Українців запрошують на тренінг зі спілкування з сусідами
Під час війни в будинках змінився склад жителів, з’явилися нові люди.
Під час війни в будинках змінився склад жителів, з’явилися нові люди.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 123 днів. За цей час ми опублікували 24984 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
19 квітня у Zoom відбудеться онлайн-тренінг «Як (не) дістати сусіда: що таке добросусідство та як налагодити комунікацію в будинку?» Його проведуть Офіс Дій та УправБуд із Марією Осипчук, юристкою та фасилітаторкою з комунікації.
«За часів Радянського союзу було зроблено все, щоб люди перестали довіряти одне одному. Тому зараз нам більш властиво розділення, аніж об’єднання, — розповідає Марія Осипчук. — Українське добросусідство, на мою думку, тільки зароджується. Залишається позиція “моя хата з краю — нічого не знаю”, проте я бачу поступові зміни, де люди вчаться знаходити спільну мову та домовлятися».
Під час війни в будинках змінився склад жителів, з’явилися нові люди. Часом це пішло на користь будинку, іноді —навпаки. На думку Осипчук, приймати рішення за умов відсутності співвласників стало складніше.
Вона дає три поради спілкування з сусідами:
На тренінгу розповідатимуть:
Тренінг може бути корисний для тих, хто проживає як у багатоквартирних будинках, так і у приватному секторі. Зареєструватися можна за посиланням.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті