Чехія та Польща приймають в десятки разів менше українських біженців, ніж торік
Водночас Польща, Чехія та Німеччина продовжують видавати найбільшу кількість статусів.
Водночас Польща, Чехія та Німеччина продовжують видавати найбільшу кількість статусів.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 122 днів. За цей час ми опублікували 24983 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Кількість українців, які отримали статус тимчасового захисту в Польщі та Чехії скоротилася за рік у десятки разів. Про це свідчать дані Євростату, що охоплюють період із березня минулого року до лютого цього року.
Так, у березні 2022-го Польща видала захисти більш як 670 тисячам українців. Зараз ця кількість знизилася майже до 25 тисяч. Так само у Чехії в березні торік статус отримали 250 тисяч біженців із України, зараз — не більше як 10 тисяч на місяць.
Водночас Польща і Чехія продовжують видавати найбільшу кількість статусів — після Німеччини (25,1 тисячі в лютому). Далі йде Румунія (майже 8 тисяч у лютому).
Загалом за рік захист у Німеччині отримали понад один мільйон українців, у Польщі — 989 тисяч.
Відносно населення країни найбільшу частку українські біженці становлять у Чехії (0,9% населення) та на Кипрі (1,1%).
У Фінляндії та Норвегії кількість українських біженців за рік змінилася незначним чином.
У статистиці Євростату немає даних щодо Німеччини за березень-липень 2022-го. Крім того, дані по Франції не враховують неповнолітніх, оскільки вони зазвичай не потребують спеціальних дозволів, щоб перебувати у країні.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті