Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 288 днів. За цей час ми опублікували 23579 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: Gabriela / Unsplash

Кількість українців, які отримали статус тимчасового захисту в Польщі та Чехії скоротилася за рік у десятки разів. Про це свідчать дані Євростату, що охоплюють період із березня минулого року до лютого цього року.

Так, у березні 2022-го Польща видала захисти більш як 670 тисячам українців. Зараз ця кількість знизилася майже до 25 тисяч. Так само у Чехії в березні торік статус отримали 250 тисяч біженців із України, зараз — не більше як 10 тисяч на місяць.

Березень 2022

Водночас Польща і Чехія продовжують видавати найбільшу кількість статусів — після Німеччини (25,1 тисячі в лютому). Далі йде Румунія (майже 8 тисяч у лютому).

Загалом за рік захист у Німеччині отримали понад один мільйон українців, у Польщі — 989 тисяч.

Відносно населення країни найбільшу частку українські біженці становлять у Чехії (0,9% населення) та на Кипрі (1,1%).

У Фінляндії та Норвегії кількість українських біженців за рік змінилася незначним чином.

Квітень 2022
Листопад 2022
Лютий 2023

У статистиці Євростату немає даних щодо Німеччини за березень-липень 2022-го. Крім того, дані по Франції не враховують неповнолітніх, оскільки вони зазвичай не потребують спеціальних дозволів, щоб перебувати у країні.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button