Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 296 днів. За цей час ми опублікували 26302 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Що стало причиною яскравого спалаху над Києвом, що стався близько десятої вечора 19 квітня — досі точно невідомо. «Високоенергетична акустична подія», — так назвали спалах у Головному центрі спеціального контролю.

Про те, що спалах могло спричинити падіння космічного супутника NASA, написав голова КМВА Сергій Попко. У Генштабі погодилися, що міг бути або супутник, або метеорит — принаймні протиповітряна оборона в той час не працювала.

Однак у NASA спростували припущення про супутник RHESSI, який спостерігав сонячні спалахи й мав впасти на Землю. Однак на час спалаху над Києвом апарат іще не увійшов в атмосферу. Крім того, траєкторія його падіння пролягає в тисячах кілометрів від України.

Науковці вважають, що найвірогідніше це був болід — метеор, що виглядає як вогняна куля.

«Розрахункове місце епіцентру вибуху знаходиться в Київській області. Подія ймовірно пов’язана із входом космічного тіла в щільні шари атмосфери», — констатує ГЦСК.

А це не зовсім мем, це зняли на вулицях Києва:

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button