Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 123 днів. За цей час ми опублікували 24991 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Що стало причиною яскравого спалаху над Києвом, що стався близько десятої вечора 19 квітня — досі точно невідомо. «Високоенергетична акустична подія», — так назвали спалах у Головному центрі спеціального контролю.

Про те, що спалах могло спричинити падіння космічного супутника NASA, написав голова КМВА Сергій Попко. У Генштабі погодилися, що міг бути або супутник, або метеорит — принаймні протиповітряна оборона в той час не працювала.

Однак у NASA спростували припущення про супутник RHESSI, який спостерігав сонячні спалахи й мав впасти на Землю. Однак на час спалаху над Києвом апарат іще не увійшов в атмосферу. Крім того, траєкторія його падіння пролягає в тисячах кілометрів від України.

Науковці вважають, що найвірогідніше це був болід — метеор, що виглядає як вогняна куля.

«Розрахункове місце епіцентру вибуху знаходиться в Київській області. Подія ймовірно пов’язана із входом космічного тіла в щільні шари атмосфери», — констатує ГЦСК.

А це не зовсім мем, це зняли на вулицях Києва:

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button