Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 290 днів. За цей час ми опублікували 23587 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: google.com/maps

У Дніпрі квартал унікальний старовинних котеджів, які потребують реконструкції, зроблять частиною нового житлового комплексу, пише gorod.dp

ЖК розташовуватиметься в одному із найдорожчих та найпрестижніших районів Дніпра – Нагірка – на перехресті вулиць Бригадної та Архітектора Петрова.

«Архітектурна майстерня Аліпова» на замовлення ТОВ «ЕлітГруп А» створила проєкт будівництва, який включатиме фасади старовинних будівель. Передбачається, що на ділянці 0,49 гектара побудують дві нові будівлі висотою 8 та 13 поверхів. Комплекс розрахований на 200 однокімнатних квартир, 16 офісів, дев’ять магазинів та паркінг на 232 авто. Окрім того, автори проєкту запропонували низку рішень транспортних питань на складному для руху перехресті.

Під проєкт вже розробляють детальний план території. «Ми стали формувати містобудівну концепцію, яка ляже в основу ДПТ. Цією роботою ми намагаємось визначити межі можливого поєднання старих та нових об’єктів. Фасади історичних будівель будуть збережені та включені до обсягу нового комплексу», – прокоментував Михайло Аліпов.

Водночас, за словами очільниці управління з питань охорони культурної спадщини Надії Ліштви, при реалізації проєкту не зберігається характер історичного середовища. Зокрема, в законодавстві у подібних випадках є вимоги щодо збереження не лише фасадів будівель, а й історичного середовища. Компанія має отримати дозвіл на будівельні роботи від Міністерства культури.

    Коментарі:

    Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

    *Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

    Newsletter button
    Donate button
    Podcast button
    Send article button