Стіна від нападу здичавілих: соцмережі обговорюють ЖК на лівому березі Дніпра
Раніше забудова лівобережжя була розташована далі та сприймалася фоновою за озелененням, зауважують архітектори.
Раніше забудова лівобережжя була розташована далі та сприймалася фоновою за озелененням, зауважують архітектори.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 121 днів. За цей час ми опублікували 24983 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Соцмережі поширюють фото з правого берега Києва, звідки відкривається вид на масивні багатоповерхівки на лівому березі. Панорама забудованого берега Дніпра вже перетворюється на мем.
«На випадок повторного наступу з Білорусі на березі Дніпра побудували Стіну», — жартує Андрій Фріл. Олена Грозовська називає цю забудову «тетрісом Кличка». «Так, стоп, нижній ряд уже зібрали, воно має зникнути», — відповідає Остап Українець.
Це житловий комплекс Great, який зараз у процесі будівництва. Він з’явився внаслідок реалізації детального плану території промзони на Позняках. ДПТ передбачає будівництво 13 тисяч квартир, із яких п’ять тисяч припадає на тринадцять 26-поверхівок ЖК Great. Від води будинки відділяє лише Дніпровська набережна.
Девелопери — компанія РІЕЛ (ЖК Львівський квартал, Львівська площа, Елізіум та OK’LAND) та IB Alliance (ЖК Зарічний). Рішення про передання земельних ділянок Київрада видавала у 2009-2018 роках.
Наразі зведено сім будинків, з яких чотири ввели в експлуатацію. Будівництво не припинялося від початку російського вторгнення і зараз активно триває.
«При наданні дозволів на будівництво висотних ЖК у Києві взагалі не враховують вплив новобудови на характерні краєвиди міста. Так масивний ЖК GREAT, розташований безпосередньо на березі Дніпра, сьогодні вже змінив одну з кращих панорам Києва: від Ботанічного саду з каскадами бузкових кущів, Видубицьким монастирем, мостами, дніпровськими далями», — зазначав архітектор Гліб Ушаков.
За його словами, раніше забудова лівобережжя у цьому місці була розташована далі та сприймалась фоновою за озелененням.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті