Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 288 днів. За цей час ми опублікували 23569 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Зображення: Zaha Hadid Architects

Британське архітектурне бюро Zaha Hadid Architects розробляє ідеї для більшості зі своїх проєктів за допомогою зображень, згенерованих штучним інтелектом. Про це на присвяченому ШІ круглому столі заявив голова студії Патрік Шумахер, повідомляє Dezeen.

«Використовуємо не для кожного проєкту, але, скажімо так, для більшості, — розповів Шумахер. — Часто (ШІ) видає цікаві ідеї та нові форми, їх можна показати як попередні ескізи клієнтам. Вам навіть не потрібно багато допрацьовувати, показуєте їх необробленими і можете розвивати ідеї разом із замовниками або з командою, адже світло, тінь, геометрія, узгодженість, відчуття маси настільки потужні».

Він продемонстрував підбірку зображень будівель, які було створено за допомогою DALL-E 2, Midjourney і Stable Diffusion.

Зображення: Zaha Hadid Architects

Архітектори бюро майже в усі запити включають ім’я Захи Хадід, покійної засновниці компанії, щоб згенеровані зображення відповідали її стилю. Всі створені штучним інтелектом результати Шумахер вважає творчістю Zaha Hadid Architects, на яке поширюється авторське право.

Він порівнює такий підхід із традиційними обговореннями ідей на зустрічах команди — те, що архітектори та дизайнери описують словами й показують жестами, можна відобразити за допомогою генераторів.

Студія відбирає 10-15% згенерованих штучним інтелектом зображень, щоб перейти до фази 3D-моделювання.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button