Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: Максим Жашкевич

ДСНС не вимагає від міст зупиняти громадський транспорт під час повітряних тривог, хоча Рада оборони Києва аргументує цю заборону рекомендаціями надзвичайників. Про це повідомляє спільнота «Пасажири Києва».

Першого серпня 2022 року Рада оборони прийняла рішення про зупинку наземного громадського транспорту на час повітряної тривоги. «За рекомендаціями ДСНС відсьогодні місто вводить для Києва обов’язкові правила роботи всього громадського транспорту, зокрема і наземного, під час повітряної тривоги», – йшлося у повідомленні КМДА.

Водночас «Пасажирам Києва» повідомили в ДСНС, що служба влітку минулого року розробила примірний алгоритм дій населення за сигналами оповіщення цивільного захисту (в закладах освіти, у міському транспорті, торговельних закладах), який розміщено на офіційному вебпорталі служби. У ДСНС підкреслили, що примірний алгоритм має інформаційний характер та не містить норм права.

Крім цього, як зазначили в спільноті, міська влада Києва виконує примірний алгоритм «лише частково і так як їм хочеться». Наприклад, у документі йдеться, що водій має супроводжувати пасажирів до укриття та залишатись там до відбою.

Мер Віталій Кличко відхилив вже не одну петицію про скасування зупинки транспорту під час тривог. Він наполягає, що рішення буде переглянуте виключно за умови суттєвої стабілізації безпекової ситуації та надходження відповідних рекомендацій від ДСНС.

За розпорядженням голови КМДА від 24 лютого, Раду оборони очолює сам Кличко. Також до її складу, зокрема, входять його заступники та голови районних адміністрацій.

Цей матеріал не вийшов би без підтримки членів нашого Товариства.
Зараз для сталої роботи видання ми шукаємо 1000 нових учасників спільноти, а в обмін на вашу участь пропонуємо цікаві бонуси!
всього від 100 грн/місяць!

Коментарі:

Comments are closed.

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button