Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 284 днів. За цей час ми опублікували 23536 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Музей Королівські Лазні. Фото: WikiCommons

У музеї Королівські Лазні в Варшаві 3-4 липня відбудеться конференція, присвячена широкій відбудові України.

Метою конференції є об’єднання академічної спільноти та інших експертів, які беруть участь у  відбудові України. Вони обговорюватимуть масштаби війни та напрямки відбудови України; архітектурну спадщину та її захист в контексті відбудови; принципи сталого розвитку у зв’язку з процесом відбудови; архітектурна відповідь на кризу переселених осіб; міське планування для відродження територій, що постраждали від війни.

Конференція також відповідає ідеям Нового європейського Баухаузу, в основі якого лежить якість  простору, підтримка різноманітності природного середовища та створення демократичної  людської спільноти.

Вступну лекцію першого липня прочитає архітектор Шігеру Бан (Японія).

Організатори: Факультет архітектури Варшавської політехніки, музей Королівські Лазні у Варшаві, Національний Інститут спадщини. Партнери: Академія образотворчих мистецтв у Варшаві, Київський національний університет будівництва і архітектури, Національний університет «Запорізька політехніка», Національний університет «Львівська політехніка», Національна спілка архітекторів України, Спілка польських архітекторів.

Для участі у конференції необхідно зареєструватися через форму до 19 червня 2023 року. Дедлайн для подачі презентацій – 22 травня 2023 року.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button