Укрзалізницю просять запровадити окремі вагони для жінок
Таокж пропонують додати фільтр «стать» під час купівлі квитка.
Таокж пропонують додати фільтр «стать» під час купівлі квитка.
Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 303 днів. За цей час ми опублікували 26351 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
Стати членом Товариства | Хто ми такі?
Найактивніше підписувана зараз петиція на сайті Кабінету міністрів — заклик створити в потягах окремі вагони для жінок і чоловіків на маршрутах тривалістю від шести годин. Її підписали понад 5,7 тисячі людей.
«Непоодинокі випадки неприйнятної поведінки, як-от нав’язлива поведінка, умисні дотики до інших пасажирів тощо. Зокрема, відомі навіть випадки зґвалтування у купейних вагонах», — пояснює таку потребу авторка петиції Ольга Ожогіна.
Вона також пропонує додати фільтр «стать» під час купівлі квитка.
У березні провідник домагався пасажирки потягу Ясіня-Запоріжжя, зокрема ляснув її по сідницях. Значного резонансу набула історія з побиттям жінки у потязі Маріуполь-Київ у 2020 році: чоловік увірвався до купе та зламав пасажирці щелепу, намагаючись згвалтувати її на очах її сина.
У соцмережах користувачі обговорюють цю тему, й чимало жінок зізнаються, що беруть квитки на плацкарт, якщо подорожують самі — їхати в закритому купе бояться. Дехто купує всі місця у купе.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті