Музей у Пирогові відкрив новий центральний вхід. Як він виглядає?
Реконструкцію реалізувавли компанія МХП та благодійний фонд МХП-Громаді.
Реконструкцію реалізувавли компанія МХП та благодійний фонд МХП-Громаді.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 126 днів. За цей час ми опублікували 25015 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
У Музеї просто неба в Пирогові реконструювали центральний вхід. Раніше на його місці стояв залізний шлагбаум.
Реконструкцію реалізував приватний інвестор – компанія МХП та благодійний фонд МХП-Громаді. Архітектурний проєкт створив Юрій Красій зі Skotch Group.
Замість шлагбауму збудували дві окремі споруди з касами та виходом, облаштувати територію довкола входу – від оглядового майданчика до будинку охорони. Центральний вхід виконаний з дерева (сосна, смерека, дуб), металу та бетону.
Колір обрали графітовий у поєднанні з природним деревом – аби вся композиція стала органічною частиною музею.
Одразу біля входу також облаштували територію: зробили оглядовий майданчик, поремонтували частину огорожі.
Попередній центральний вхід був збудований ще в 70-х роках минулого століття. Новий вхід розробили з урахуванням ландшафтних особливостей музею та туристичних запитів відвідувачів з України й світу.
Реконструкція центрального входу до музею стала першим етапом реалізації великомасштабної державної програми «Магніти України». 2020 року Національний музей народної архітектури та побуту України став одним із 4 учасників цієї програми як символ України, місце культурної дипломатії та української самоідентифікації.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті