У Києві обговорять роль громадськості у створенні військового меморіального кладовища
Захід відбудеться 24 травня у Київській школі економіки.
Захід відбудеться 24 травня у Київській школі економіки.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
У Києві обговорять роль громадськості в процесі створення Національного військового меморіального кладовища. Захід відбудеться у Київській школі економіки 24 травня.
Ініціативна група за участі депутатів Верховної Ради та Київради, Київської школи економіки, Центру міської історії (Львів), Платформи культури пам’яті «Минуле / Майбутнє / Мистецтво» та спільноти «Марш за Київ» запрошує долучитися та допомогти державі запровадити нову культуру вирішення суспільно-важливих задач та пошуку складних рішень.
Серед спікерів заходу будуть народна депутатка України Ганна Бондар, депутатка Київради та ініціаторка створення Національного Пантеону Героїв Аліна Михайлова, депутатка Київради Ксенія Семенова, а також директор Музею Революції Гідності Ігор Пошивайло та інші.
Перша публічна зустріч буде присвячена обговоренню світового досвіду та українських практик і кейсів, а також ролі громадськості та експертного середовища в процесі створення НВМК. Також спільно з громадою та експертами у форматі «Світового кафе» визначимо основні проблеми та перспективи діяльності Національного військового меморіального кладовища, а також можливий план дій для реалізації проєкту.
Програма заходу:
Блок 1. Панельна дискусія «Війна і пам’ять. Україна у світовому контексті»
Модератор: Антон Лягуша, декан факультету магістерських соціальних та гуманітарних студій KSE, доцент. Кандидат історичних наук, дослідник new School University Consorcium (New York), спеціаліст з публічної історії, історичної наратології та медіакомунікацій.
Учасники:
Блок 2. Панельна дискусія «Практики пам’ятання»
Модераторка: Ксенія Семенова, депутатка Київської міськради.
Учасники:
- Ганна Бондар, українська архітекторка та політична діячка, народна депутатка України IX скликання
- Аліна Михайлова, українська волонтерка, військовий медик ЗСУ, активістка, депутатка Київради
- Ігор Пошивайло, кандидат історичних наук, генеральний директор Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні – Музею Революції Гідності
- Софія Гула, заступниця директора департаменту містобудування, земельних ресурсів та реклами Луцької міськради
- Представники Вінницької міської ради (за згодою)
Блок 3. Обговорення в форматі «світового кафе» за участі усіх присутніх.
Запрошують також долучитися ветеранів, рідних та близьких полеглих воїнів, фахівців і активістів із міського розвитку, архітектури, екології, культурної та природної спадщини.
Крім того, буде можливість долучитися через зум та трансляція на YouTube.
Реєстрація учасників та журналістів за посиланням.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті