Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 298 днів. За цей час ми опублікували 23640 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: УНІАН/Олександр Синиця

В Україні стартує кампанія «Нам тут жити». Її мета — зібрати 175 мільйонів гривень на забезпечення транспортом і необхідним для розмінування обладнанням 146 інженерно-саперних груп у складі Сил підтримки ЗСУ. У межах збору можна оформити підписку на щомісячний донат або зробити індивідуальний внесок на сайті ініціативи

Україна є найбільш замінованою у світі країною, за цим показником вона випереджає Сирію та Афганістан. Згідно з даними ДСНС, мінами та нерозірваними боєприпасами забруднено близько 30% нашої території.

«Упродовж зміни сапер знешкоджує десятки вибухонебезпечних предметів. Звісно, за такого навантаження нам потрібне обладнання для швидкого та якісного розмінування. Тож хочеться подякувати всім, хто долучиться до кампанії», — каже Юлія «Ромашка», саперка ЗСУ.

Щоб підвищити безпеку під час розмінування українських територій, «Київстар» разом із фондом компетентної допомоги армії «Повернись живим» ініціюють збір у межах кампанії «Нам тут жити». Кошти з нього підуть на придбання транспорту та необхідного обладнання для інженерно-саперних груп у складі підрозділів ЗСУ. «Київстар» виділяє на збір 20 мільйонів гривень.

Кампанія «Нам тут жити» стартувала 24 травня й триватиме до досягнення повної суми збору.

Хмарочос писав, що розмір мінного поля в Україні – 250 тисяч квадратних кілометрів. Це за площею перевищує не тільки весь Корейський півострів (близько 221 000 квадратних кілометрів), але й країни Лаос, Румунію (кожна близько 238 тисяч квадратних кілометрів) і Велику Британію (близько 244 тисяч квадратних кілометрів).

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button