На пішохідній зоні на Поштовій площі облаштували паркінг
Раніше на місці, де зараз паркомісця, стояли лавки, як це й було передбачено проєктом.
Раніше на місці, де зараз паркомісця, стояли лавки, як це й було передбачено проєктом.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
На пішохідній зоні на Поштовій площі нанесено розмітку для паркування автомобілів, повідомила депутатка Київради Ксенія Семенова.
Наразі невідомо, наскільки паркомісця легальні й чи затверджував Дептранс нову схему організації руху, — Семенова сподівається дізнатися про це з відповіді на своє депутатське звернення.
Нагадаємо, що іноді в Києві з’являється таємнича розмітка — як «зебри» на Арсенальній та біля цирку.
За словами Семенової, раніше на місці, де зараз паркомісця, стояли лавки, як це й було передбачено проєктом.
Депутатка зазначає, що сам проєкт реконструкції набережної Дніпра від Поштової площі до пішохідного мосту на Труханів острів не передбачав переосмислення простору.
Для порівняння, набережну Вісли у Варшаві, яка також була багатосмуговим шосе, ревіталізували принципово інакше: простір урізноманітнили батутами, лежаками, навісами від сонця, є ділянка з завезеним піском, яка слугує або пляжем, або великою пісочницею тощо. Це дозоляє містянам по-різному користуватися пішохідною зоною.
Натомість набережна в Києві — це не більш як вимощена плиткою променада з лавами. Велика кількість людей, які нею все ж користуються, може пояснюватися загалом великим попитом на пішохідні зони відпочинку, яких дуже бракує на Подолі.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті