У Києві та області з’явилися графіті від німецького художника Bananensprayer (фото)
Свої фірмові «бананові» зображення стріт-арт артист залишив у Києві, Горенці, Ірпені, Бучі, Бородянці.
Свої фірмові «бананові» зображення стріт-арт артист залишив у Києві, Горенці, Ірпені, Бучі, Бородянці.
Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 322 днів. За цей час ми опублікували 26475 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
Стати членом Товариства | Хто ми такі?
Німецький вуличний художник Томас Баумгертель, відомий під псевдонімом Bananensprayer, побував у Києві та області. Про це пише Express. Свої фірмові «бананові» зображення стріт-арт артист залишив у столиці та в низці містечок Київщини, зокрема, Горенці, Ірпені, Бучі, Бородянці.
На Майдані Незалежності можна побачити відому роботу художника – «Посадити у в’язницю». Тут Путін зображений у тюремному вбрані та з бананом на голові. Такий же малюнок є на будинку в Кельні. На розбитій військовій техніці окупантів на Михайлівській площі він залишив графіті – знак миру, створений з двох бананів жовтого та синього кольорів.
Такі самі роботи можна побачити на будинках та мостах в Ірпені та Горенці. У Мощуні Томас Баумгертель створив графіті «бананового» голубу миру.
Читайте також: Маршрут роботами Бенксі в Києві та області (адреси)
Баумгертель також доповнив роботу британського вуличного художника Bansky, вклавши банан до рук хлопчику на гойдалці з протитанкового їжака на Майдані Незалежності.
«Ніхто не може зрозуміти, наскільки жорстокою є війна, поки він не побачить її на власні очі або не візьме участі в ній», – коментує Баумгертель.
Баумгертель позиціонує себе політичним митцем. 2015 року він облив стіну будинку після нападу на сатиричну газету Charlie Hebdo. У 2018 році він прославився роботою «Турецький диктатор», на якій Реджеп Ердоган зображений з бананом в сідницях.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті