Суд у Києві заарештував сторожа поліклініки, який не встиг відкрити укриття під час ракетного обстрілу
Суд заарештував охоронця без визначення альтернативи та відправив під домашній арешт решту підозрюваних.
Суд заарештував охоронця без визначення альтернативи та відправив під домашній арешт решту підозрюваних.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24975 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Суд призначив трьом посадовцям, затриманим через недопуск громадян до сховища у лікарні, запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту, охоронцю – тримання під вартою без визначення альтернативи. Про це повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури.
«Трьом службовим особам – першому заступнику Деснянської РДА, директору медзакладу та його заступнику обрано запобіжні заходи у вигляді цілодобового домашнього арешту. Їм інкримінують ч. 2 ст. 367 КК України – службова недбалість», – ідеться в повідомленні.
Охоронцеві медичного закладу суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без визначення альтернативи. Його дії кваліфіковано за ч. 3 ст. 135 КК України. Санкція статті за службову недбалість передбачає покарання від двох до п’яти років позбавлення волі, за залишення у небезпеці, що призвело до смерті, – від трьох до восьми років ув’язнення.
«Пролунала тривога. Я взяв ключі й пішов коридором. Думаю, приготую поки що сховище. Відчинив двері у бомбосховищі. Люди почали стукати у [вхідні] двері [поліклініки]. Я дійшов до реєстратури й тут мене збило з ніг, а потім зверху скло полетіло. Там страшне було… Після цього я пішов людям допомагати. Приніс перекис, бинти. Потім пішов у швидку дзвонити, перекривати воду, бо підвал почало заливати. Потім з’явився директор лікарні Олег Шугалевич. Сказав, що я в такому стані, що краще йти звідси. Я сказав: доки не приїдуть органи, я нікуди не піду. Я лишився на місці. Куди тікати? Плюс там великі цінності, там навколо комп’ютери. Якщо все це вкрадуть, що мені на це скажуть», — згадував на засіданні суду охоронець Вадим Мошкін, цитують «Ґрати».
У ніч на перше червня російська армія випустила в напрямку Києва десять ракет «Іскандер». Унаслідок атаки загинули троє людей, серед них дитина. Це сталося в момент, коли вони намагалися потрапити в укриття поліклініки, але їм не відкрили. Поки вони стукали у двері сховища, поряд упав уламок ракети.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті