Париж знову обмежив висотну забудову після скандального будівництва вежі
Мова йде про хмарочос-піраміду зі сталі та скла, яка стане третьою за висотою після Ейфелевої вежі та вежі Монпарнас.
Мова йде про хмарочос-піраміду зі сталі та скла, яка стане третьою за висотою після Ейфелевої вежі та вежі Монпарнас.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24973 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Париж запровадив обмеження щодо висоти нових будівель у місті після суперечливого будівництва вежі Tour Triangle, яку спроєктувала швейцарська студія Herzog & de Meuron. Про це пише Dezeen.
Відтепер висота нових будівель у місті не може перевищувати 37 метрів або 12 поверхів. Таким чином міська влада відновила закон про планування 1977 року, який діяв до 2010 року. Це було зроблено в рамках біокліматичного міського плану мерки міста Анн Ідальго, спрямованого на скорочення викидів вуглецю. Газета The Times пише, що заборона є частиною більш широкого «біокліматичного» плану для міста, який, за словами Ідальго, спрямований на те, щоб Париж залишався «привабливим і приємним у найближчі роки, незважаючи на підвищення температури».
Будівництво Tour Triangle у формі піраміди розпочалося у 2021 році, його планують завершити у 2026. Хмарочос-піраміду зі сталі та скла, яка стане третьою за висотою після Ейфелевої вежі та вежі Монпарнас. Містяни та екологи називають цей проєкт катастрофою.
Новий 42-поверховий комплекс Tour Triangle – це перша за 50 років висотна будівля у межах Парижа. Останньою спорудою подібного типу стала вежа Монпарнас заввишки 210 метрів – її звели у 1972 році. Після зведення вежі Монпарнас місцева влада заборонила будівництво вище за сім поверхів, щоб не порушувати історичний вигляд Парижа.
Партія Зелених називала вежу «екологічною катастрофою», тоді як провладна лівоцентристська партія називає її «економічним внеском у майбутнє», оскыльки вона створить п’ять тисяч робочих місць. Також місцевих жителів турбує естетичний вигляд вежі. Вони вважають, що будівля не вписується в архітектуру міста.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті