Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 122 днів. За цей час ми опублікували 24984 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: t.me/zalizni_zminy

Міністр стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін, якому доручили провести ревізію укриттів у Києві, доповів президенту Володимиру Зеленському проміжні результати на селекторі.

Комісія перевірила 3,382 об’єкти, що складає 73% від загального фонду укриттів столиці. За його словами, абсолютна більшість укриттів залишаються без вільного доступу. 35% від перевірених непридатні для експлуатації, 65% технічно придатні.

«Технічна придатність укриттів з однієї сторони дає нам надію, що приведення їх до ладу дає нам достатній фонд укриттів для міста. Проте перелік зауважень до технічно придатних укриттів залишається значним. Загалом результати ревізії поки невтішні», – підсумував Камишін.

За інформацією КМДА у Києві налічується близько 5 тисяч споруд цивільного захисту, зокрема 500 сховищ для працівників підприємств і 4500 укриттів для населення.

У міському застосунку «Київ Цифровий» з’явилася офлайн-мапа бомбосховищ, де є можливість поскаржитися на зачинене або недоступне укриття. За добу від киян було отримано більше тисячі скарг.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button