Лише 14% укриттів Києва геть непристосовані, вважає КМДА. В уряді кажуть інше
Міністр Камишін натомість заявляє, що 35% укриттів Києва взагалі технічно непридатні.
Міністр Камишін натомість заявляє, що 35% укриттів Києва взагалі технічно непридатні.
Комісія завершила перевірку всіх 4655 укриттів Києва та дійшла висновку, що лише 14% із них повністю непридатні для використання, повідомляє КМДА.
Придатними визнали 65% укриттів. При цьому 15% взагалі не мають жодних зауважень — ці приміщення мають примусову вентиляцію, санвузли, засоби пожежогасіння і надання першої медичної допомоги тощо. 21% київських укриттів потребують належного облаштування.
До 67% укриттів можна потрапити відразу, до 32,7% — протягом п’яти хвилин, і лише 0,3% комісія виявила зачиненими. Укриття перевіряли протягом десяти днів спільно з поліцією та ДСНС.
Водночас міністр стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін назвав результати цієї перевірки невтішними та озвучив інші цифри.
Тільки 15% укриттів Києва, за його словами, придатні без суттєвих зауважень. Ще 50% технічно придатні, але їх треба приводити до ладу. 35% — взагалі технічно непридатні.
Доступними виявилися 44% укриттів. До 21% укриттів можна потрапити протягом п’яти хвилин — коли чергові відчиняють по тривозі.
У КМДА заявили, що відмінні дані є маніпуляцією та викривленням фактів.
Міська адміністрація планує обладнати три тисячі укриттів автоматизованою системою відкриття, щоб доступ до них під час повітряної тривоги був гарантованим. Також хочуть купити приблизно 200 модульних залізобетонних укриттів швидкого розгортання.
Перевірку укриттів почали після загибелі двох жінок і дитини перед зачиненим укриттям у Деснянському районі.
Цей матеріал не вийшов би без підтримки членів нашого Товариства.
Зараз для сталої роботи видання ми шукаємо 1000 нових учасників спільноти, а в обмін на вашу участь пропонуємо цікаві бонуси!
Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» всього від 100 грн/місяць!
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті