Інформацію про реставраторів, меценатів і фонди, які працюють з історичними будівлями, зберуть на одному сайті
Це має полегшити діалог між зацікавленими у збереженні спадщини.
Це має полегшити діалог між зацікавленими у збереженні спадщини.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 122 днів. За цей час ми опублікували 24984 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Львівське Бюро спадщини разом з фундацією ЗМІN планує зібрати інформацію про операторів об’єктів нерухомої культурної спадщини та опублікувати його на сайті ReHERIT.
Платформа «Оператори спадщини» допоможе налагодити діалог між власниками та користувачами історичних будівель та різними операторами — реставраторами, представниками органів влади, інституцій, іноземних фондів, громадських організацій тощо.
«Мова про зріз, де на в одній мапі будуть присутні офіційні структури, низові ініціативи, освітні установи, дослідники та надавачі послуг, — архівування, що може стати добрим ґрунтом для подальших досліджень, також доволі прикладну функцію — полегшення діалогу між зацікавленими у зберіганні та вразливому користуванні спадщиною», — зазначає директорка ЗМІN Христина Бойко.
«Оператори спадщини» — це рубрика на сайті ReHERIT, де зібрано матеріали про інституції, організації, підприємства та фахівців, які працюють з культурною спадщиною в Україні. Зараз планується оновити та доповнити цю рубрику.
Діячів, які працюють чи є дотичними до сфери культурної спадщини, просять заповнити цю форму.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті